Ga direct naar productinformatie
1 van 3

KLEILOKAAL

Ouder & kind workshop: Glazuurfeestje

Normale prijs €45,00
Normale prijs Aanbiedingsprijs €45,00
Aanbieding Binnenkort beschikbaar! Product Variant Badge
Inclusief btw.
Deze workshop wordt gegeven op
Deze cursus wordt gegeven op: Maandag 19 februari (14.00 - 15.30 uur)
Klei-juf: Ellen (Meer over Ellen →)

Deze workshop is met recht een feestje, want je gaat aan de slag met echte glazuren en beschildert daarmee je eigen bord, mok of ontbijtkom. Kom gezellig samen met je vader, moeder, oom, tante, buurvrouw, opa, oma of je te leuke oppas en maak allebei een prachtige creatie!

In deze workshop van 1,5 uur krijg je een korte uitleg en ga je vooral lekker zelf aan de slag. Met speciale glazuren kun jij het door jou gekozen item (bord, mok of ontbijtkom) beschilderen zoals je zelf wil. Na afloop blijven de creaties nog even achter en worden ze afgebakken, zodat jij hier straks ook echt uit kunt drinken of van eten.

De workshop is voor kinderen vanaf 6 jaar en alleen onder begeleiding van een volwassene. Maximaal 2 kinderen per volwassen begeleider. 1 plekje is voor 1 deelnemer en je moet voor deze workshop dus altijd 2 of 3 plekjes boeken: een volwassene en één of twee kinderen.

Prijs is inclusief materiaal (kant en klaar item en glazuur), ovenstook van je creatie en koffie/thee/limonade met iets lekkers.

Je kunt je werkstuk na ongeveer 2 weken ophalen. Wil je je werkstuk laten verzenden? Dan komt er €12,50 aan verzendkosten bij. Verzenden van werkstukken van meerdere personen naar 1 adres doen we graag!

Alle details bekijken